špeciálne ošetrenia pleti

5/5

Špeciálne ošetrenia pleti

V mojom kozmetickom salóne Bellave vám ponúkam aj špeciálne ošetrenia pleti, ktoré sú zamerané na boj s ochabnutou pleťou, vráskami, dehydratáciou, zápalmi, akné, pigmentáciami ako jazvy po akné alebo pigmentové fľaky, rosacea, začervenanie a veľa ďalších nedostatkov na tvári.

Pri každom sedení prispôsobujem postup aktuálnemu stavu pleti. To znamená, že pri týchto ošetreniach používam kozmeceutiká, ktoré sú účinné na boj s nedokonalosťami, ale ich účinok podporujem aj prístrojmi, ktoré si zvolím podľa momentálneho stavu pleti. Takže nečakajte, že postup môjho ošetrenia bude vždy rovnaký. Každé ošetrenie je šité na mieru pre vašu pleť.

Pri konzultácií, vám vašu pleť diagnostikujem a odporučím vám vhodné ošetrenie na mieru len pre vás.

Špeciálne ošetrenia pleti:

Liftingové ošetrenie

 

Pre koho je určené?

Odporúčam pre všetky typy pleti, najmä pre zrelú, unavenú, vysušenú, ochabnutú pokožku s hlbokými vráskami a pigmentovými škvrnami.

Aký je význam ošetrenia?

Je to ošetrenie s komplexom prírodných peptidov rybieho kolagénu v lipozómoch. Do pleti sa vpravujú látky s liftingovým účinkom, vitamíny A, E, F. Pleť je dlhodobo vypnutá a vyživená, intenzívne sa zhydratujeredukujú sa tak povrchové, ale aj hlboké vrásky. Zlepšuje a vyrovnáva sa farebný tón pleti: zabraňuje vzniku začervenaní, redukujú sa pigmentové škvrny a fľaky. Efekt omladenia pleti je doplnený prítomnosťou kolagénu, ktorý podporuje vyhladenie vrások a zabraňuje vzniku nových.

Aká bude pleť po ošetrení?

Pokožka ihneď po procedúre nadobúda svoju pružnosť, pevnosť a zdravú farbu, vrásky a pigmentové škvrny sú menej viditeľné. 

Ošetrenie s Lipocollom

 

Pre koho je určené?

Je to pokrokové ošetrenie a starostlivosť o pleť v boji proti vráskam.

Aký je význam ošetrenia?

Počas ošetrenia sa okamžite zvyšuje úroveň hydratácie pleti, viditeľne ju zahusťuje a zabezpečuje komplexnú hydro-ochranu všetkých jej vrstiev.

Vaša pokožka znovu získa rovnováhu, spevnenie, vyhladenie, pružnosť, nasýtenie kolagénom a kyselinou hyalurónovou, zahustenie a tiež schopnosť zadržiavať vodu.

Aká bude pleť po ošetrení?

Bude mať mladší vzhľad, čo znamená žiarivú, hladkú a zvlhčenú pokožku bez známok únavy a stresu. Okamžité vyrovnanie vrások, hydratácia jej hlbších vrstiev a docielime efekt WOW už po prvom ošetrení.

 

Liftingovo-kávové ošetrenie

 

Pre koho je určené?

Ošetrenie zamerané na vypnutie kontúr tváre, omladenie, výživu pleti a hydratáciu. Zlepšuje kožný tonus a koriguje kontúry tváre, je tiež mimoriadne účinné proti ochabnutému podbradku.

Aký je význam ošetrenia?

Liftingové zložky, ktoré do pleti vpravujeme, pleť vypínajú, vyživujú, redukujú hlboké vrásky, zjednocujú tón pleti a efekt omladenia je doplnený aj kolagénom.

Kávové zrná jemne zlupujú odumreté epitelové bunky a podporujú prekrvenie pokožky

Aká bude pleť po ošetrení?

Pleť po ošetrení nadobúda pružnosť, pevnosť, má zdravú farbu, vrásky sú menej viditeľné. Vďaka kávovým zrnám sú z pleti odstránené epitelové bunky a tým sa stáva pleť zjednotená a prekrvená.

 

Anti-age ošetrenie

 

Pre koho je určené?

Ošetrenie pre zrelú pleť vyžadujúcu regeneráciu a podporu.

 

Aký je význam ošetrenia?

Do pleti vpravujeme kokteil koncentrovaných látok s viacúčelovým pôsobením s cieľom dosiahnuť hlboko hydratovanú, pevnú a silnú pokožku so stimulovanými regeneračnými procesmi.

Počas ošetrenia dodávame do pleti látky, ktoré začínajú účinkovať ihneď a ich pôsobenie v pokožke pokračuje ešte dlho po skončení ošetrenia. To znamená, že efekty sú okamžite viditeľné a zosilnia sa v priebehu nasledujúcich dní.

Aká bude pleť po ošetrení?

 Po ošetrení je pokožka hladká, uvoľnená, vrásky sú viditeľne redukované, kontúry tváre zdvihnuté. Dôležité je, že účinok prípravku významne posilňuje pokožku, jej lipidovú bariéru, čím znižuje jej citlivosť na pôsobenie vonkajších faktorov, napr. na chlad.

 

Kolagénová kúra

 

Pre koho je určená?

Odporúča sa pre mladú aj pre zrelú pleť, ktorej prinavracia efekt mechanického napnutia – zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky.

Aký je význam ošetrenia?

Účinná kolagénová kúra zásobuje unavene vypadajúcu a namáhanú pokožku vlhkosťou a novou energiou. Stimuluje regeneráciu buniek. 

Zjemňuje ryhy a vrásky a spomaľuje tvorbu nových. Podporuje celkovú energiu v bunkách: aktivuje pokožku a prepožičiava jej viac sviežosti a sily.

Aká bude pleť po ošetrení?

Po ošetrení je pokožka hebká a hladká s jednotnou štruktúrou, dokonale hydratovaná a napnutá.

 

Botulotoxínové ošetrenie

 

Pre koho je určené?

 Je určené na vyrovnávanie hlbokých vrások na rôznych partiách tváre, krku a dekoltu. Pokožka tváre je denne vystavená podvedomej i vedomej mimike, čím sa časom zvýrazňujú a prehlbujú vrásky.

 

Aký je význam ošetrenia?

Invazívne riešenie vrások pomocou injekčného ošetrenia botoxom je nielen dočasným riešením, ale pre mnohé z nás aj stresovým a nepríjemným zákrokom. Preto Vám ponúkam novovzniknuté kozmetické ošetrenie, ktoré vďaka aktívnemu séru zo 100% rastlinným extraktom Acmella Olearcece Brede Magane viditeľne redukuje a vypína ochabnuté partie tváre.

Aká bude pleť po ošetrení?

Pleť po ošetrení bude jemnejšia, hladšia, pevnejšia, podkožné vrásky sú vyplnené a viditeľné vrásky zredukované. Pri pravidelnej starostlivosti o pleť je účinok viditeľný, dlhodobý a aplikácia masážou príjemná.

Kaviárové ošetrenie

 

Pre koho je určené?

Je určené pre pleť, ktorá je unavená a potrebuje výživu a vyhladiť vrásky

Aký je význam ošetrenia?

Revitalizuje unavenú pleť, dodáva jej potrebnú výživu a má protivráskový účinok. Obnovuje narušený povrch pokožky, vyhladzuje ju a vytvára ochranný film. Má antioxidačné, protizápalové a upokojujúce účinky. Kaviárový extrakt vynikajúco zadržiava vodu a zároveň potláča prejavy starnutia pokožky.

Aká bude pleť po ošetrení?

Pleť bude vyživená, vyhladená a bude mať mladistvý a zdravý vzhľad.

 

Hydratačné ošetrenie

 

Pre koho je určené?

Je určené pre suchý typ pleti a pre pleť zápasiacu s atopickým ekzémom, psoriázou.

Dehydrovaná pleť bojuje s akútnym nedostatkom vody. Narušená lipidová bariéra vedie k strate vlhkosti a zabraňuje normálnej premene kožných buniek. Prejavuje sa neduživou pleťou, ochabnutím kontúr tváre, drobnými vráskami, suchou kožou

 

Aký je význam ošetrenia?

Pri ošetrení sa používajú látky, ktoré pleť príjemne schladia, hydratujú a najmä zvýšia jej odolnosť voči vonkajším vplyvom. Pleť bude pôsobiť mladšie a hladšie.

Počas ošetrenia sa do pleti vpravujú komplexné vitamíny, kyselina hyalurónová, Biopeptide Complex a Nutrivi voda. Okrem spomínaných zložiek aj kombinácia oligo- a polypeptidov rybieho kolagénu, kolagén, gingko biloba a aloe vera

 Látky pôsobia v tkanivách, stimulujú obnovu buniek, hĺbkovo hydratujú, spomaľujú proces starnutia.

 

Aká bude pleť po ošetrení?

Pleť po ošetrení bude hydratovaná, vypnutá, svieža a bude zjednotený vzhľad pokožky. Pleť už nebude mať známky drsnej a šupinatej kože, nebude svrbieť a nebudete mať pocit vypätej pokožky.

 

Ošetrenie Balance anti-akné 

 

Pre koho je určené?

Ošetrenie je špeciálne vyvinuté pre mastný typ pleti a nedokonalú pleť (rozšírené póry, zvýšené premastenie, upchaté póry, sklon k zápalom).

Aký je význam ošetrenia?

Ošetrenie dostáva do rovnováhy produkciu mazu, a kde treba, tam znižuje podráždenie vďaka organickému ananásu. Má okamžitý sťahujúci a hydratačný efekt. Do pleti sa vpravujú aktívne látky ako koloidné striebro, tea tree – čajovník, vitamíny skupiny A,B,C a minerály, kokteil enzýmov z ananásu a AHA kyselín.

 Aká bude pleť po ošetrení?

 Pleť bude rozjasnená a vyživená, póry budú vyčistené a stiahnuté, premastenie je zníženézápaly ukľudnené.

 

Anti rosacea ošetrenie – boj proti začervenaniu

 

Pre koho je určené?

Je určené pre ľudí so sklonom začervenania a rozšírených cievok na tvári.

Čo je Rosacea?

Rosacea je chronické zápalové ochorenie, ktoré sa prejavuje hlavne začervenaním brady líc, nosa a čela. Pleť je hypersensitívna, môže nepríjemne páliť, štípať, neskôr sa môžu objaviť vriedky a pľuzgieriky. Začervenanie sa najprv prejavuje len po podráždení spúšťačom (teplo, chlad, emócie, alkohol), ale časom ostáva trvalé s rozšírenými cievkami a erytémom. Predispozíciu majú ľudia so svetlou pleťou, ale veľkú úlohu zohráva aj dedičnosť a strava. Rosaceu môžu ovplyvniť a zhoršovať aj určité faktory ako stres, horúce kúpele, alkohol, korenené jedlá, slnečné žiarenie, chlad, znečistené prostredie.

Aký je význam ošetrenia?

Pri ošetrení zjemňujeme začervenanie, hydratujeme pokožku a vpravujeme aktívne látky na stiahnutie, posilnenie rozšírených ciev. Zlepšuje sa prekrvenie a znižuje sa citlivosť pleti.

Aká bude pleť po ošetrení?

Po ošetrení je začervenanie stiahnuté, pokožka hydratovaná a steny ciev sú posilnené.

Ošetrenie proti pigmentovým škvrnám

 

Pre koho je určené?

Je určené pre pleť trpiacu pigmentovými škvrnami.

Čo sú pigmentové škvrny?

Pigmentové škvrny sa tvoria z dôvodu nadmerného množstva melanínu, práve preto sa najviac objavujú v lete a na jeseň, keď melanín v našej pokožke funguje zároveň aj ako ochranca pred slnečnými lúčmi. Vyskytujú sa aj v tehotenstve (tzv. chloazmy-spôsobené zvýšením hormónu) a aj pribúdajúcim vekom (tzv. starecké škvrny).

Aký je význam ošetrenia?

Ošetrenie tlmí syntézu melanínu, pôsobí priamo na jeho tvorbu, znižuje stupeň hyperpigmentácie v dôsledku poškodenia kože zo zápalu-akné a tvorbu pigmentových škvŕn.

Aká bude pleť po ošetrení?

Pigmentové fľaky sa zosvetlia a farebné rozdiely pokožky sa zjednotia

 

Vidíte, že výber je široký a pokiaľ sa zveríte do mojich rúk, bude vám vaša pokožka naozaj vďačná

Kozmetický salón Bellave

Pokiaľ ste sa rozhodli vyskúšať nejakú kozmeticku procedúru kontaktujte ma a spoločne si nájdeme termín kedy vám bude vyhovovať