Masáž tváre

5/5

 

Čo je masáž tváre?

Rituál, za ktorý sa vám pleť odvďačí.

 Masáž pleti je najpríjemnejšou a najúčinnejšou formou boja proti starnutiu a tvorbe vrások. Stimuluje bunky a napomáha odstraňovať toxíny.

 

Aké má účinky?

Cieľom kozmetickej masáže nie je ovplyvňovanie svalov, ale pôsobenie na všetky tri vrstvy kože, a tým zabránenie ochabnutiu jej tonusu a prejavom starnutia.

Masáž tváre má zo všetkých masáží najväčšie relaxačné účinky predovšetkým na centrálnu nervovú sústavu, preto je vhodná aj pre mužov. Na rozdiel od iných častí tela sú svaly tváre pripojené do kože, a preto priamo ovplyvňujú náš vzhľad. Svalové tkanivo sa v tvári vekom ochabuje, okolo úst, očí a na čele sa objavujú vrásky.

Masáže tváre, krku a hlavy pomáhajú proti migrénam.

 

V čom pomáha masáž tváre?

zlepšuje prekrvenie, elasticitu
spomaľuje tvorbu vrások a kruhov pod očami

potláča migrény a bolesti hlavy

odstraňuje únavu a stres, napätie

zvyšuje imunitu organizmu

pôsobí proti dvojitej brade, ovisnutým lícam a poklesnutým kútikom

urýchľuje odstránenie odumretých buniek a tvorbu nových

zvyšuje pružnosť a pevnosť pokožky

 

Aké prípravky pod masáž používam?

 

Používam spevňujúce prípravky – oleje, masážne krémy ktorými sa snažím o výživu buniek, spevnenie kolagénových a elastínových vlákien.

Na výber mám viac druhov olejov alebo masážnych krémov, ktoré nezanášajú póry, sú obohatené o vitamíny a podporujú pevnosť a pružnosť pleti. Vždy vyberám podľa typu pleti.

 

Kontraindikácie:

 Masáž sa nevykonáva pri kožných zápaloch (ekzém, lupienka, ruža), pri hnisavom akné alebo pri zapálených nervov na tvári.

Kozmetický salón Bellave

Pokiaľ ste sa rozhodli vyskúšať nejakú kozmeticku procedúru kontaktujte ma a spoločne si nájdeme termín kedy vám bude vyhovovať